سبک لباس پوشیدن و استایل دیوید بکهام

0

جای تعجب نیست که دیوید بکهام، طرفداران زیادی برای خودش داشته باشد. علاوه بر طرفداران فوتبالی، طرفدارانی از دنیای مد که همیشه منتظر هستند تا او را در مراسم مختلف با لباس‌های جذاب و شیک ببینند. دیوید بکهام استاد انواع استایل های معمولی تا مجلسی و کلاسیک است. همراه «مدیشا» باشید تا با راز خوش‌تیپی دیوید بکهام و استایل های او آشنا شوید، شاید دوست داشته باشید با هزینه اندک از او تقلید کنید.

 

سبک لباس پوشیدن دیوید بکهام

دیوید بکهام از همان زمانی که در منچستریونایتد به‌عنوان بازیکن مبتدی وارد شده بود، تبدیل به یکی از شخصیت‌های دنیای مد شد. او همیشه در مراسم‌های مربوط به مد حضور داشت و برای خودش خط تولید لباس داشت. لباس‌های دیوید بکهام و استایل او خوشبختانه آن‌چنان پیچیده نیست که نتوانید از آن‌ها تقلید کنید.

دیوید بکهام ؛ سبک لباس پوشیدن و استایل این ستاره سابق فوتبال انگلیس

 

استایل رسمی دیوید بکهام

با استایل رسمی کار خودمان را شروع می‌کنیم، استایلی که دیوید بکهام در طول سال‌های اخیر به‌کرات نشان داده است که استادانه می‌تواند، در این سبک لباس بپوشد. کت و شلوارهای دیوید بکهام، در رنگ، دوخت و همچنین رعایت اصول کلاسیک بودن بی‌نظیر هستند. علاوه بر این او به شخصه همیشه مراقب بوده است که رنگ و ظاهر کت و شلوارش در طول سال‌ها متوالی ثابت باقی بماند و اعتبارش در دنیای مد را با پوشیدن یک کت و شلوار تنگ یا گشاد از دست ندهد.

دیوید بکهام ؛ سبک لباس پوشیدن و استایل این ستاره سابق فوتبال انگلیس

برای تقلید از استایل رسمی او کافی است که دانش اندکی در مورد کت و شلوار سایز خودتان داشته باشید و کار ست کردن رنگ لباس را به درستی انجام دهید. وگرنه اگر تازه وارد دنیای مد هستید، بهتر است که کمی بااحتیاط پا جای پای دیوید بکهام بگذارید. برای شروع از یک کت و شلوار مشکی استفاده کنید و پیراهنی سفید بپوشید. این ترکیب معمولاً همیشه خوب جواب می‌دهد. بکهام باشید یا نه فرقی ندارد!

کت و شلوار مشکی می‌تواند انتخاب خوبی باشد اما اگر دوست دارید که کمی تنوع به خرج دهید، کت و شلوار سرمه‌ای به شما پیشنهاد می‌کنیم. کت و شلوار سرمه‌ای همانند بکهام بپوشید. کت و شلوار سرمه‌ای که بکهام به تن می‌کند دوختی ساده دارد و از اکسسوری های جزئی در آن استفاده شده است. دوخت و برش کم زیبایی خاصی به اندام بکهام می‌بخشد. ظرافت کار بکهام را می‌دانید؟ استفاده از یک دستمال جیبی‌رنگی که کار را برای استایل کلاسیک و رسمی تمام می‌کند. به رنگ متضاد دقت کنید.

بکهام فقط رنگ‌های مشکی و تیره نمی‌پوشد و از هر از چند گاهی از قهوه‌ای تیره و حتی رنگ‌های دیگر هم برای کت و شلوارش استفاده می‌کند. همچنین او، به‌قدری در استایل خودش پیشرفت کرده است که می‌تواند رنگ‌های مختلفی از کت و شلوار را باهم ترکیب کند. برای تقلید از این رفتار او، فقط باید به ‌عکس‌هایش نگاه کنید. کت قهوه‌ای، شلوار مشکی، پیراهن سفید ترکیبی نیست که هر کسی بتواند آن را خوب از آب در بیاورد.

استایل روزمره دیوید بکهام

دیوید بکهام فقط در استایل کلاسیک استاد نیست. لباس‌های روزمره، آن‌چنان نمی‌تواند کسی را متفاوت یا برتر از دیگری نشان دهد، اما بکهام هر کسی نیست. او می‌تواند با ترکیب کردن اکسسوری و لباس‌های کلاسیک با استایل معمولی ترکیبی درست کند که از همه متمایز شود.

 

کت‌های چرمی دیوید بکهام

کت‌های چرمی از انواع لباس‌هایی است که شاید چند صد نوع از آن‌ها در بازار و ویترین مغازه‌ها وجود داشته باشد، اما دیوید بکهام می‌داند چه نوعی از آن‌ها را بپوشد. با وجود طراحی‌های متفاوت همه این کت‌ها، یک پایان مشترک دارند و استایلی معمولی به وجود می‌آورند. بکهام سعی می‌کند که کت چرمی که به تن دارد در مرکز توجه قرار بگیرد؛ بنابراین به همراه کت چرمی لباسی نمی‌پوشد که اهمیت کت را کم کند. البته کت‌های چرمی بکهام بسیار گران‌تر از تصورات ما هستند.

ژاکت جین دیوید بکهام

ذکاوت دیوید بکهام را در انتخاب جین نباید دست کم گرفت. دیوید بکهام می‌داند چه زمانی کت جین خودش را از داخل کمد لباسش بیرون بیاورد و ترکیبی از شلوار جین و کت جین درست کند. تا زمانی که نمی‌دانید چطور می‌شود دو لباس جین را با رنگ‌های مشابه باهم ترکیب کرد، هیچوقت این اشتباه را مرتکب نشوید!

 

تی شرت‌هایی که دیوید بکهام می‌پوشد

احتمالاً به ما خرده بگیرید که تی شرت دیگر لباسی است که هر کسی از عهده ست کردن آن برمیاید! حرف شما درست است اما کافی است به دیوید بکهام و ترکیبی که با استفاده از تی شرت درست می‌کند دقت کنید. نپوشیدن تی‌شرت کوتاه موردی است که باید از بکهام یاد بگیریم. از دیگر نکات مهمی که بکهام در تی شرت پوشیدن رعایت می‌کند، رها بودن آستین‌ها است تا دست‌هایش بتواند آزادانه حرکت کند و یقه تی شرت آن‌قدر باز نیست. این‌ها همه نکاتی است که کمتر کسی در مورد پوشیدن لباس ساده‌ای همانند تی شرت می‌داند.

 

پیراهن‌هایی که دیوید بکهام می‌پوشد

اگرچه سبک لباس پوشیدن دیوید بکهام بیشتر اوقات کلاسیک است، اما گاهی هم دوست دارد تا با استفاده از الگوهای خاص، جذابیت بصری ایجاد کند. او این کار را نه‌تنها به‌وسیله الگوها می‌تواند انجام دهد، بلکه با ترکیب لباس‌ها با یکدیگر هم می‌تواند به خوبی بازی کند.

نوع دیگری از پیراهن‌ها، پیراهن‌های جین هستند. سعی کنید همیشه پیراهن جین را با یک نوع دیگر از شلوار یا ژاکت به تن کنید. ترکیب کردن جین رنگ‌ و رو رفته تقریباً کار سختی است و شاید کمی هم جرئت می‌خواهد، اما بکهام کسی است که از همه مرزها عبور می‌کند.

اگر خیلی دوست دارید که ژاکت یا پیراهن جین را با شلوار جین خودتان بپوشید، یک راه‌حل موقت می‌توانیم به شما بدهیم. سعی کنید پیراهن یا ژاکت را با تی‌شرتی سفید، ترکیب کنید و شلوار جینی که می‌خواهید بپوشید را کمی تیره‌تر انتخاب کنید؛ و باز هم تأکید می‌کنیم ساده بپوشید. زیبایی در ساده‌پوشی است. تیره و روشن بودن‌ها را رعایت کنید. همه این گفته‌ها بر اساس اصولی نانوشته دنیای مد است.

 

پالتوهایی که دیوید بکهام می‌پوشد

بکهام در همه لباس‌هایش، قانون کلاسیک بودن را رعایت می‌کند، پالتوهایی که بکهام معمولاً در فصل‌های سرد یا بارانی می‌پوشد، اندامی هستند و رنگ‌هایی دارند که با بیشتر رنگ‌های دیگر می‌توانند به خوبی ترکیب شوند. بارانی، همیشه می‌تواند پاسخگو استایل کلاسیک و کژوال باشد؛ اما همان‌قدر که علاقه دارید شبیه بکهام باشید، دقت کنید که لباسی را انتخاب کنید که اندازه شما باشد.

 

کفش‌‌هایی که دیوید بکهام می‌پوشد

درست است که کفش می‌تواند باعث شکست یا پیروزی شما در درست کردن یک استایل خاص باشد اما در مورد بکهام بهتر است که از کفش‌هایش تقلید نکنید و فقط به‌عنوان یک مدل به او نگاه کنید. کفش‌های بکهام گران‌تر از آن چیزی است که ارزش داشته باشد برایش خرج کنید.

کفش‌ ورزشی و اسپرت دیوید بکهام

کفش‌های ورزشی سفید، انواع مختلفی دارند و برخلاف ظاهر معمولی که دارند می‌توانند با انواع لباس‌ها و استایل ها هماهنگ شوند. بکهام این کفش‌ها را با شلوار کتان، جین، شلوارک و حتی کت و شلوار هم پوشیده است. تا زمانی که کفش‌های سفیدتان، واقعاً سفید باشند، می‌توانید با هر لباسی آن‌ها را ترکیب کنید.

 

بوت قهوه‌ای دیوید بکهام

دیوید بکهام به راستی عاشق بوت‌های قهوه‌ای است. رنگ قهوه‌ای و رنگ آبی که جین‌ها معمولاً دارند، از جمله ترکیباتی هستند که همیشه تضمین کننده خوش‌تیپی شما هستند؛ بنابراین می‌توانید جین خودتان را با بوت‌های قهوه‌ای همانند بکهام ترکیب کنید. همچنین مهم نیست که چه استایلی داشته باشید. کلاسیک یا معمولی، بوت قهوه‌ای کار خودش را بلد است.

کلاه اکسسوری مورد علاقه دیوید بکهام

بکهام ۴۱ ساله است و هنوز هم می‌توانید او را گاه‌وبیگاه با کلاه‌های متفاوتی ببینید. خدمت همه کسانی که کلاه را جزئی از کودکی خودشان می‌دانند، باید بگوییم که استایلیش ترین مرد روی زمین، مجموعه‌ای از کلاه‌های مختلف در جالباسی خودش دارد. علاقه بکهام به کلاه‌های پشمی و بافت، انکارناپذیر است. شاید دلیلی که او از این کلاه‌ها استفاده می‌کند، تناسب آن‌ها با لباس‌های کلاسیک و معمولی باشد. رنگ موردعلاقه بکهام، خاکستری و مشکی است و گاهی کلاه‌هایی با لوگوهای خاص و بامزه هم کار زمین فوتبال بچه‌هایش به سر می‌گذارد.

 

همکاری با برندهای مد و لباس

دیوید بکهام همکاری دیرینه‌ای با برند H&M دارد. بیشتر تبلیغ‌های شرکت اچ اند ام با حضور او ضبط و تولید می‌شود. اچ اند ام ما را به زندگی شخصی دیوید بکهام نزدیک‌تر کرده است. دیوید بکهام هم اکنون به‌عنوان مدل لباس‌های اچ اند ام است. خط تولیدی مشترک لباس بکهام و اچ اند ام، تی شرت هایی خوش‌دوخت، همانند آن‌هایی که خود بکهام به تن دارد تولید می‌کند که معمولاً با عنوان، انتخاب‌شده توسط بکهام، وارد بازار می‌شوند.

مدل مو دیوید بکهام

همانند همه خوش‌تیپ‌های دنیا، بکهام هیچ ترسی از عوض کردن مدل موهایش ندارد. جالب این است که هر کاری می‌کند، همیشه موهای خوش‌فرمی دارد و همگی این مدل‌ها با تیپ و استایل او هماهنگی دارد. ازآنجایی که بکهام با گذر زمان مدل موهایش را عوض می‌کند، بهتر است برای آگاهی از آخرین مدل مو بکهام، به مراسم ازدواج مگان مارکل و پرنس هری نگاهی بیندازید.

 

نکاتی کلیدی برای الهام از سبک لباس پوشیدن دیوید بکهام

  • بکهام چهره‌ای شناخته شده است و استایلش جهانی است. او می‌داند چه موقع باید چه استایلی داشته باشد. البته همه کت و شلوارهایش و دیگر لباس‌هایش به شکل عجیبی اندازه و ساخته شده برای قالب تن او هستند.
  • حتماً کت و شلوار خریداری کنید، البته اگر کت و شلوار خوش دوخت ندارید! رنگ‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید،  مشکی، سرمه‌ای قهوه‌ای و طوسی است. می‌توانید از رنگ سرمه‌ای و مشکی کار خودتان را شروع کنید. اندازه بدنتان و فیت بودن کت و شلوار فراموش نشود!
  • برای بکهام شدن، یک ژاکت چرمی هم نیاز دارید.
  • سعی کنید، مجموعه‌ای چند رنگ از تی شرت‌های ساده داشته باشید تا بتوانید آن را با لباس‌های دیگرتان ترکیب کنید.
  • کلاه، کلاه، کلاه همان چیزی است که نباید فراموش کنید! رنگ‌هایی که می‌توانید انتخاب کنید، قهوه‌ای، مشکی و سفید می‌تواند باشد.

 

برای اینکه بتوانید دقیقاً مانند دیوید بکهام لباس بپوشید، علاوه بر تقلید از لباس‌ها، باید کمی هم در مورد ترکیب کردن لباس‌ها باهم، ترکیب رنگ‌ها، ترکیب انواع جین باهم و حتی ترکیب دو سبک کلاسیک و معمولی مطالعه کنید. می‌توانید از مطالب مرتبط ما در این مورد استفاده کنید.

 

دیوید بکهام و زیدان در تبلیغ برند آدیداس

 

5/5 (11)

آیا این نوشته برای شما مفید بود؟

Leave A Reply

Your email address will not be published.